fbpx
PASLAUGOS

Pagalba rašto darbų rašyme

Rašai arba planuoji rašyti rašto darbą? Čia rasi reikiamą pagalbą. Išsirink tau labiausiai tinkamą paslaugą.

Individuali konsultacija

Rengiant rašto darbą kyla klausimų į kuriuos atsakymo nerandi? Darbo vadovas tave ignoruoja? Nežinai nuo ko pradėti? Galvoje chaosas? Asmeninės konsultacijos metu išspręsime visus sunkumus rašant rašto darbą.

Strateginė sesija

Strateginė sesija skirta studentams, susiduriantiems su sunkumais rengiant baigiamuosius darbus (bakalauro ir magistro). Po mūsų susitikimo, visą mėnesį galėsi į mane kreiptis svarbiausiais sukurtos BD strategijos klausimais.

Asmeninė mentorystė

Asmeninė mentorystė yra puikus sprendimas studentams, kuriems trūksta palaikymo, žinių ir motyvacijos ruošiant baigiamąjį darbą. Mentorystės metu gausi nuolatinę pagalbą, motyvaciją, žinias ir metodus kaip paruošti baigiamąjį darbą kokybiškai, be galvos skausmo.

Rašto darbo peržiūra

Rašto darbo peržiūra – tai paslauga, kurios metu peržiūrimas tavo darbas, identifikuojamos klaidos ir pateikiami tobulinimo sprendimai, rekomendacijos.

Mokslinių šaltinių paieška

Jei nežinai kur ieškoti naujų mokslinių šaltinių savo rašto darbo temai, aš galiu padėti. Pagal tavo rašto darbo temą atrinksiu 40-50 vnt. naudingų mokslinių šaltinių lietuvių ir anglų kalbomis.

Rašto darbo dirbtuvės

Šios dirbtuvės – tai puikus sprendimas studentams, kuriems trūksta palaikymo, žinių bei disciplinos rengiant rašto darbą. Dirbtuvės vyksta grupėse, nuotoliu. Čia laukiami tie, kurie yra pasiryžę neatidėlioti, o dirbti.

KĄ apie bakis.lt sako studentai?

Atsiliepimai