fbpx
APIE bakis.lt

Studentų konsultantė​

Esu Evelina – tavo rašto darbų rašymo konsultantė ir partnerė, pasiruošusi padėti įveikti sunkumus ir pasiekti geriausią rezultatą.

Mano misija

Padėti tau pasiekti geriausią rezultatą.

Didžioji dalis studentų susiduria su panašiomis problemomis: nežino, nuo ko pradėti rengti rašto darbą, kur ir kaip ieškoti naujų mokslinių šaltinių, kokius tyrimo metodus pasirinkti. Daugeliui sunku palaikyti motyvaciją ir discipliną, sudėtinga planuoti laiką ir kt. Mano misija – padėti išspręsti šias problemas.

mano misija

Parodyti, kad rašto darbo rašymo procesas neprivalo kelti galvos skausmo.

Nuostabu matyti kaip keičiasi studentų supratimas apie rašto darbus, atsiranda motyvacija mokytis, dingsta noras imti akademines atostogas. Visuomet esu pasiruošusi padėti. Tai – didžiausia mano aistra.

mano misija

Parodyti, kad rašto darbo rašymo procesas neprivalo kelti galvos skausmo.

Nuostabu matyti kaip keičiasi studentų supratimas apie rašto darbus, atsiranda motyvacija mokytis, dingsta noras imti akademines atostogas. Visuomet esu pasiruošusi padėti. Tai – didžiausia mano aistra.

mano istorija

Kaip viskas prasidėjo?

Tikriausiai kaip ir daugeliui, mano pirmoji patirtis susidūrus su rašto darbais buvo neigiama. Studijuojant jų reikėjo parašyti gana nemažai. Tuo metu nesupratau nei kas tas rašto darbas, nei apie ką turiu rašyti. Nesuvokiau kas yra citavimas ir perfrazavimas, metodiniai nurodymai, plagiatas ir t. t. Viskas atrodė labai painu, sunku ir neįveikiama.

Tačiau laimei, mano kelyje atsirado žmogus, kuris man padėjo. Paaiškino kaip rašyti rašto darbą: kur ieškoti informacijos, kaip reikia cituoti ir perfrazuoti, kur ieškoti mokslinių šaltinių ir kt. Be techninių žinių gavau ir emocinę pagalbą bei palaikymą. Tai man padėjo išlaikyti motyvaciją ir nepalūžti.

Kuo labiau gilinausi į šią sritį, tuo labiau man patiko rašyti rašto darbus ir gauti gerus įvertinimus. Nekantriai laukiau kada ateis laikas rašyti ir baigiamąjį darbą. Jį parašiau su dideliu įsitraukimu ir apsigyniau 10-uku. Net nepastebėjau, kaip pradėjau konsultuoti savo grupiokus, vėliau jų draugus ir t. t. Konsultuojamų studentų skaičius kasmet vis augo. Augo ir mano motyvacija nesustoti, kai pamačiau, kokią didelę naudą tai teikia.

Puikiai suprantu kaip dažnai jaučiasi studentai. Pati pro tai praėjau ir tai man leidžia dar geriau įsijausti į kiekvieno konsultuojamo studento situaciją. Suprantu, koks svarbus yra palaikymas ir pagalba. Būtent dėl šios priežasties ir pradėjau savo veiklą.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Kuo galiu tau padėti?

Rengiant rašto darbą kyla klausimų į kuriuos atsakymo nerandi? Darbo vadovas tave ignoruoja? Nežinai nuo ko pradėti? Tavo galvoje chaosas?

Asmeninės konsultacijos metu išspręsime visus sunkumus rašant rašto darbą.

DAUGIAU INFORMACIJOS >

Vos užsiregistravus į strateginę sesiją, gausi specialų klausimyną, kuris padės man geriau suprasti Tavo situaciją. Būtent pagal tai, galėsiu pateikti rekomendacijas baigiamojo darbo problemoms išspręsti. Kadangi strateginei sesijai ruošiuosi iš anksto, tokiu būdu darbą kartu išnaudosime maksimaliai produktyviai!

Strateginė sesija vyksta nuotoliniu būdu – ,,Zoom” platformoje, trukmė – 2 val. (120 min.).

DAUGIAU INFORMACIJOS >

Asmeninė mentorystė yra puikus sprendimas studentams, kuriems trūksta palaikymo, žinių, motyvacijos ir disciplonos ruošiant baigiamąjį darbą.

Mentorystės metu gausi nuolatinę pagalbą, motyvaciją, žinias ir metodus kaip paruošti baigiamąjį darbą kokybiškai, be galvos skausmo.

DAUGIAU INFORMACIJOS >

Ar žinojai, kad rašto darbuose moksliniai šaltiniai turi būti iki 5-ių metų senumo? Jei nežinai kur jų ieškoti, aš galiu padėti.

Pagal tavo darbo temą atrinksiu 50-60 vnt. naudingų mokslinių šaltinių lietuvių ir anglų kalbomis.

DAUGIAU INFORMACIJOS >

Parengei rašto darbą, tačiau nežinai ar viską gerai padarei? Trūksta idėjų kaip toliau tobulinti darbą?

Rašto darbo peržiūra – tai paslauga, kurios metu peržiūrimas tavo darbas, identifikuojamos klaidos ir pateikiami tobulinimo sprendimai, rekomendacijos.

DAUGIAU INFORMACIJOS >

Nuolatinė pagalba, palaikymas, motyvavimas, žinios ir metodai. O svarbiausia rezultatas – kokybiškas rašto darbas. Dirbtuvės vyksta grupėse, nuotoliu. Čia laukiami tie, kurie yra pasiryžę neatidėlioti, o dirbti.

DAUGIAU INFORMACIJOS >

Čia gali rasti ir įsigyti įvairius su rašto darbo rašymu susijusius mokymus, seminarus ir jų įrašus bei kitus online produktus.

DAUGIAU INFORMACIJOS >