fbpx

Online mokymai ,,Tyrimo metodologijos rengimas”

Online mokymai ,,Tyrimo metodologijos rengimas”

Tyrimo metodologijos dalis rašto darbe – labai svarbi. Šioje dalyje turite labai konkrečiai ir aiškiai pristatyti savo darbo tyrimo idėją ir visą eigą. Dažnai pastebiu labai daug klaidų, kurias daro studentai. Jos ne tik neatskleidžia darbo idėjos, tačiau ir lemia mažesnį darbo įvertinimą.

Mokymų vieta – uždara ,,Facebook“ grupė. Mokymų medžiaga suskirstyta į atskirus vaizdo įrašus pagal tam tikras temas. Tokiu būdu mokymus galėsi peržiūrėti tau patogiu metu, kiek tik norėsi kartų, pagal tau aktualias temas.

Mokymuose pateikta ne tik sausa informacija, bet ir daugybę taikymo pavyzdžių, kuriuos galėsite pritaikyti savo darbe.

28,00 

Tyrimo metodologijos dalis rašto darbe – labai svarbi. Šioje dalyje turite labai konkrečiai ir aiškiai pristatyti savo darbo tyrimo idėją ir visą eigą. Reikia paaiškinti kokie tyrimo metodai pasirinkti, kokia jų nauda ir reikšmė, visa detali tyrimo eiga, tyrimo instrumento pagrindimas, imties apskaičiavimas ir kt.

Dažnai pastebiu labai daug klaidų, kurias daro studentai. Jos ne tik neatskleidžia darbo idėjos, tačiau ir lemia mažesnį darbo įvertinimą.

Mokymuose aptariamos šios temos:

  • tyrimo ir duomenų rinkimo metodų pagrindimas
  • tyrimo imties pagrindimas
  • tyrimo instrumento pagrindimas
  • tyrimo eigos pateikimas
  • tyrimo etikos principų pateikimas
  • dažniausios klaidos

Po mokymų Tu:

  • žinosi kaip tinkamai parengti tyrimo metodologijos dalį.
  • turėsi daugybę pavyzdžių kuriuos galėsi pritaikyti savo temai.
  • sutaupysi labai daug laiko.

Jei abejoji ar mokymai tau tinkami, parašyk info@bakis.lt  🙂

SVARBU: Visos intelektinės nuosavybės teisės, įskaitant autorių teises, į www.bakis.lt puslapyje patalpintą medžiagą, įskaitant parduodamus produktus, ir jų dalis priklauso www.bakis.lt puslapio administratoriui – Evelinai Pranckevičienei. Šios intelektinės nuosavybės teisės saugomos taikant Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytą teisinę atsakomybę (civilinė, administracinė ir baudžiamoji) atsakomybė. Įsigijus iš www.bakis.lt produktą jį galima naudoti tik asmeniniams tikslais, jis negali būti platinamas, dublikuojamas, viešinamas ir pan. Bet koks kitoks šios medžiagos panaudojimas galimas tik su intelektinės nuosavybės savininko sutikimu, o jo nesant toks naudojimas būtų laikomas neteisėtu ir jo naudotojas privalėtų kompensuoti www.bakis.lt administratoriui minimalią neįrodinėtiną žalą, kuri yra 500 (penki šimtai) eurų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Online mokymai ,,Tyrimo metodologijos rengimas””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *