fbpx

Online mokymai ,,Pasiruošk baigiamojo darbo gynimui”

Online mokymai ,,Pasiruošk baigiamojo darbo gynimui”

Šiuose mokymuose sužinosite kaip tinkamai pasiruošti baigiamojo darbo gynimui. Aptarsime šias temas: kas svarbu ruošiantis gynimui, kaip parengti tokias skaidres, kurių nebūtų gėda rodyti darbo vadovui, kaip pasirašyti kalbą, kaip valdyti stresą. Pasidalinsime blogaisiais ir geraisiais skaidrių pavyzdžiais, kokių klaidų geriau nedaryti.

Mokymai bus pasiekiami uždaroje ,,Facebook” grupėje.

28,00 

Daugeliui baigiamojo darbo gynimas sukelia didelį stresą, paniką ir nežinomybę. Tačiau šis etapas yra labai svarbus. Jis gali nulemti jūsų baigiamojo darbo įvertinimą.

Tinkamai pristatyti savo darbą komisijai yra būtina. Šiuose mokymuose sužinosite kaip tinkamai pasiruošti gynimui.

Pagrindinės temos:

  • Pasiruošimas gynimui.
  • Skaidrių rengimas.
  • Kalbos paruošimas.
  • Streso valdymas.
  • Dažniausios klaidos ir kaip jų išvengti.
  • Gerieji ir blogieji pavyzdžiai.

Mokymai pasiekiami uždaroje ,,Facebook” grupėje. 

Įsigijus mokymus, el. paštu bus atsiųstas kvietimas prisijungti prie grupės.

SVARBU:

Visos intelektinės nuosavybės teisė, įskaitant autorių teises, į www.bakis.lt puslapyje patalpintą medžiagą, įskaitant parduodamus produktus, ir jų dalis priklauso www.bakis.lt puslapio administratoriui – Evelinai Pranckevičienei. Šios intelektinės nuosavybės teisės saugomos taikant Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytą teisinę atsakomybę (civilinė, administracinė ir baudžiamoji) atsakomybė. Įsigijus iš www.bakis.lt produktą jį galima naudoti tik asmeniniams tikslais, jis negali būti platinamas, dublikuojamas, viešinamas ir pan. Bet koks kitoks šios medžiagos panaudojimas galimas tik su intelektinės nuosavybės savininko sutikimu, o jo nesant toks naudojimas būtų laikomas neteisėtu ir jo naudotojas privalėtų kompensuoti www.bakis.lt administratoriui minimalią neįrodinėtiną žalą, kuri yra 500 (penki šimtai) eurų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Online mokymai ,,Pasiruošk baigiamojo darbo gynimui””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *