fbpx

Rašto darbo gidas ,,Formuluotės“

Rašto darbo gidas ,,Formuluotės“

,,Rašto darbo formuluotės“ – tai rašto darbo rengimo gidas. Šis gidas skirtas studentams, rengiantiems įvairius rašto darbus ir susiduriantiems su sunkumais palaikant akademinę kalbą.

Gide rasite labai daug įvairių frazių ir formuluočių, kurio padės rašto darbe palaikyti akademinę kalbą ir informaciją pateikti daug profesionaliau 🙂 Rašo darbo rengimas nebebus toks varginantis procesas.

39,00 

,,Rašto darbo formuluotės“ – tai rašto darbo rengimo gidas, kurio tikslas – padėti studentams palaikyti akademinę kalbą rašto darbe. Šiame gide pateiktos įvairios frazės ir formuluotės padeda rašto darbuose mintis perteikti profesionaliau, išlaikant akademinę kalbą.

Jei rengiant rašto darbą susiduriate su problema, kad nežinote kaip tinkamai perteikti mintis, pastebite, kad jūsų mintys vis kartojasi, sudėtinga analizuoti mokslinius šaltinius, palaikyti akademinę kalbą … pagrįsti tyrimo metodikos dalį, analizuoti tyrimo duomenis – šis gidas kaip tik jums! Gide rasite labai daug įvairių frazių, sakinių struktūros dalių, kurio padės rašto darbe informaciją pateikti daug profesionaliau 🙂 Rašo darbo rengimas nebebus toks varginantis procesas.

Gido struktūra:

  1. Įvadinė dalis.
  2. Formuluotės teorinei rašto darbo daliai.
  3. Formuluotės tyrimo metodikos daliai.
  4. Formuluotės tyrimo analizės daliai.
  5. Formuluotės įvadui.
  6. Taikymo pavyzdžiai.

Gidas netinka studentams, studijuojantiems teisę, inžineriją, IT. Jei turite daugiau klausimų – rašykite info@bakis.lt

SVARBU: Šis gidas – Evelinos Pranckevičienės intelektinė nuosavybė. Šios intelektinės nuosavybės teisės saugomos taikant Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytą teisinę atsakomybę (civilinė, administracinė ir baudžiamoji) atsakomybė. Įsigijus iš www.bakis.lt produktą (šį gidą) jį galima naudoti tik asmeniniams tikslams, jis negali būti platinamas, dublikuojamas, viešinamas ir pan. Bet koks kitoks šios medžiagos panaudojimas galimas tik su intelektinės nuosavybės savininko sutikimu, o jo nesant toks naudojimas būtų laikomas neteisėtu ir jo naudotojas privalėtų kompensuoti www.bakis.lt administratoriui minimalią neįrodinėtiną žalą, kuri yra 500 (penki šimtai) eurų.